İbn Haldun pdf oku indir

tarafından
15
İbn Haldun pdf oku indir

“Timur’dan değil, asıl Osmanoğulları’ndan korkun!” diyerek yıllar öncesinden geleceği okuyan bir deha. Gelmiş geçmiş en büyük siyaset aklı. Tarihin babası, sosyolojinin kurucusu ve daha nicesi… Bir hükümdarın indirilişini önceden sezip hemen yanından ayrılan ve yeni sultanın yükselişini keşfedip yanına çok önceden geçen bir öngörü dehası. Bir yandan İbn Haldun’un, taht oyunlarını aratmayan akıl dolu hayatını okurken diğer yandan kendisinin kaleme aldığı eserlerin satırlarıyla muhatap olacak ve siyasetin derinliğine ineceksiniz. Akıcı üslubu, benzersiz hikâyesi ve sarsıcı dehası ile “İbn Haldun” öngörülerinizi daha da derinleştirecek siyasi fikirlerle sizi etkisi altına alacak.

“İbn Haldun’da ihmal edilemeyecek derecede güçlü bir siyasi tecrübe vardır.”
– Prof. Dr. Ömer Türker

“Herhangi bir zamanda, herhangi bir ülkede, herhangi bir zihin tarafından yaratılmış en büyük tarih felsefesinin sahibi.”
– Arnold J. Toynbee
 

İbn Haldun isimli 208 sayfadan oluşan kitap ; Ahmet Han tarafından kaleme alınmıştır. LOPUS yayınevinin 10.08.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. İbn Haldun isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

İbn Haldun pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.