TED Gibi Konuş Dünyanın En İyi Beyinlerine Göre Topluluk Önünde Konuşmanın 9 Sırrı pdf oku indir

tarafından
21
TED Gibi Konuş  Dünyanın En İyi Beyinlerine Göre Topluluk Önünde Konuşmanın 9 Sırrı pdf oku indir

TED gibi konuşun. Etkileyin.
Fikirlerinizi yayın.
Dünyanın cesaretinize ihtiyacı var.

Teknoloji, Eğlence ve Dizayn sözcüklerinin baş harflerinden adını alan TED konferanslarının gördüğü ilgi bütün dünyada artarak sürüyor. “Paylaşmaya değer fikirler” sloganıyla anılan, insanları bu denli etkileyen 18 dakikalık TED konuşmaları internette 4 milyardan fazla izlendi.

Peki niçin? Bu kadar çok insanı bu kadar etkileyen konuşmaların sırrı ne? Etkili, ikna edici, ilham veren bir sunum yapmak için en çok neye gereksinim duyarız? Yetenek?

Hayır, bildiğiniz gibi değil. Topluluk önünde konuşmak o kadar da korkutucu değil.

Carmine Gallo’nun, Wall Street Journal çoksatar listesine girmiş bu kitabı, 100’den fazla TED konuşmasının çözümlemesi, TED’in en sevilen konuşmacılarıyla söyleşiler, psikoloji, nörobilim ve iletişim uzmanlarının görüşlerini bir araya getiriyor.
 

TED Gibi Konuş Dünyanın En İyi Beyinlerine Göre Topluluk Önünde Konuşmanın 9 Sırrı isimli 280 sayfadan oluşan kitap ; Carmine Gallo tarafından kaleme alınmıştır. AGANTA KİTAP yayınevinin 02.05.2023 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. TED Gibi Konuş Dünyanın En İyi Beyinlerine Göre Topluluk Önünde Konuşmanın 9 Sırrı isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

TED Gibi Konuş Dünyanın En İyi Beyinlerine Göre Topluluk Önünde Konuşmanın 9 Sırrı pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.