Kulluk Bilinci pdf oku indir

tarafından
30
Kulluk Bilinci pdf oku indir

Rabbimizin, “Oku” emriyle Efendimizin, “Sağ elinizden yardım alın,” tavsiyesi, okuryazarlığa teşvik edilen bir ümmet olduğumuzun göstergelerinden yalnızca birisidir.
Peki ya bizler, okuma yolculuğumuzu, şahsi bir tekâmül sürecine dönüştürebiliyor muyuz? İşte asıl mesele tam da burada başlıyor.
Elinizdeki kitap, bir vaizeye, on yedi yıllık meslek hayatı boyunca binlerce hanımefendi tarafından yüz yüze, çevrimiçi ve elektronik mektup yoluyla iletilen sorulara verilen bir cevap niteliğindedir.
Bu sorulara, birer cümlelik yanıtlar verip geçmek yerine, soruların doğurduğu tali yollar üzerinden yeni bir yolculuğa çıkılarak meselenin özümsenmesi gaye edinildi.
Şimdi ve burada ihtiyacımız olan, çoğunluğu ilgilendiren soru ve sorunlara, kaynaklarımızdan cevaplar derlendi; ayrıca alimlerimizin hikmetli yaklaşımları muvacehesinde cümleler serdedilmeye çalışıldı.
Dinimizin merkezindeki asıl meselelere işaret eden bu eser, dikkatli ve özenli bir okuma sonrası, pek çok soru işareti gidermeyi hedefliyor.
 

Kulluk Bilinci isimli 176 sayfadan oluşan kitap ; Merve Safa Likoğlu tarafından kaleme alınmıştır. CEZVE KİTAP yayınevinin 31.08.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Kulluk Bilinci isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Kulluk Bilinci pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.