Âşıklara Yer Yok pdf oku indir

tarafından
2
Âşıklara Yer Yok pdf oku indir

“Kim bilir, belki de cehennem insanın kendini bağışlayamamasıdır.” 
 
Aşk sandığımız bağlılıklar, gerçekte bizi kendine tutsak eden bağımlılıklarımız mıdır?
 
Tarık Tufan, insanın içindeki bu büyük çatışmanın kapısını aralayarak aşkın yersiz yurtsuzluğuna dair sarsıcı bir hikâye anlatıyor. 
 
Akademisyen Orhan büyük bir tutkuyla bağlı olduğu Firdevs’in peşinden umutsuzca koşarken, bir yandan kendi geçmişindeki travmalarla diğer yandan Firdevs’in bir başka adama duyduğu hastalıklı aşkla mücadele etmektedir. Gece yarısı aldığı telefonla kendini sayfiye kasabası Saklıkuyu’da bulur. Geçmişte hastane olarak kullanılmış, Osmanlı sarayının ve İstanbul zenginlerinin sırlarıyla dolu eski bir köşkün odasına yerleşir. Hatıralarına hapsolmuş Defne’yle ve diğer komşularıyla tanışan Orhan, onların yaralı hikâyelerine ortak olurken, kendini buraya sürükleyen kaderi anlamaya çalışmaktadır. Firdevs’in birden ortadan kaybolmasıyla içine düştüğü merak, nefes kesen bir sonla cevap bulur.   
Âşıklara Yer Yok, gerçeklikle hayalin iç içe geçtiği olağanüstü bir aşk ve tutku hikâyesi.  
Aşkın büyülü ve karanlık doğasına dair duygu dolu, eşsiz bir roman. 
Her sayfasında kendinizi bulacağınız bir edebi şölen.
 

Âşıklara Yer Yok isimli 312 sayfadan oluşan kitap ; Tarık Tufan tarafından kaleme alınmıştır. DOĞAN KİTAP yayınevinin 18.01.2023 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Âşıklara Yer Yok isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Âşıklara Yer Yok pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.