Beklenmedik Koşullar pdf oku indir

tarafından
28
Beklenmedik Koşullar pdf oku indir

Declan
Ailemin medya imparatorluğunun yeni CEO’su ben olacaktım. Ama bir tek sorun vardı: Dedemin mirasındaki şart. Evlenip çocuk sahibi olmama dair son arzusunu yerine getirmek imkânsız görünüyordu, ta ki asistanım bu iş için gönüllü olana kadar. Evliliğimiz, en büyük sorunumun mükemmel çözümü olacaktı. Ama insanlara karşı birbirimize âşıkmışız gibi davrandıkça sözleşmemizden kuşku duymaya başladım. Iris’i önemsemek anlaşmanın parçası değildi. Özellikle de kalbini kırmam kaçınılmazken.
Irıs
Declan’la evlenme planım teoride basitti. Evine taşın. Düğün yap. Çocuk doğur. Hiçbir sorun çıkmaması için kurallar koymuştuk. Peki ama sahte evliliğimiz gerçeğe dönüşmeye başladığında ne olacaktı? Âşık olmak gibi bir seçenek yoktu. En azından benim için.
 

Beklenmedik Koşullar isimli 472 sayfadan oluşan kitap ; Lauren Asher tarafından kaleme alınmıştır. OLİMPOS YAYINLARI yayınevinin 06.02.2023 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Beklenmedik Koşullar isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Beklenmedik Koşullar pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.