Yol pdf oku indir

tarafından
6
Yol pdf oku indir

Jack London, otobiyografik hikâyelerden oluşan bu kitabında, “Yol”da geçirdiği günleri anlatır. “Kanımda var” dediği seyahat tutkusuyla yerinde duramadığı hayatından kesitler sunan London’ın, tren kovalamaktan yiyecek dilenmeye kadar farklı yüzlerine tanıklık ettiği serseri yaşantısının izini süreriz her macerada. Onun bu sıra dışı deneyimleri doğal ve içtenlikli üslubuyla okuyucusunu olayların içine çeker. Ayrıca Yol, Amerika’daki ekonomik bunalımların doğurduğu “Büyük Buhran”da, hayata çok kötü şartlarda tutunmaya çalışan Amerika’nın kayıp kuşağının da hikâyesidir.
“Yol”a devam ettim çünkü onsuz yapamadım. Çünkü cebimde yol param yoktu. Çünkü hayatım boyunca aynı vardiyada çalışamayacağıma emindim. Çünkü devam etmek, etmemekten daha kolaydı.
 
 

Yol isimli 158 sayfadan oluşan kitap ; Jack London tarafından kaleme alınmıştır. KAPRA YAYINCILIK yayınevinin 28.11.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Yol isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Yol pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.