2024 Ezberbozan KPSS Genel Yetenek Genel Kültür Matematik Soru Bankası pdf oku indir

tarafından
6
2024 Ezberbozan KPSS Genel Yetenek Genel Kültür Matematik Soru Bankası pdf oku indir

Hibrit kitaplarda kullanıcılar;

. Kitabın dijital formatına erişim sağlayabilir.
. Testleri çözebilir.
. Video çözümleri izleyebilir.
Hibrit kitapta yer alan tüm sorular, uzman eğitmen kadrosu tarafından tek tek etiketlendirilmiştir. Yapay zekâ arti ile bu etiketler devamlı olarak haberleşmektedir ve hangi materyalin hangi öğrenme faaliyetinin temel yapıtaşı içerisinde yer alması gerektiği tespit edilmektedir.

Kullanıcılar testleri “Hibrit Kitap” üzerinden çözerek öğrenme durumlarını takip edebilmektedir.
Ayrıca Soru Robotu’nda yer alan 2.700+ soru içerisinden kendinize testler oluşturabilir ve öğrenmenizi destekleyebilirsiniz.

Hibrit kitaba erişim 2024 sınav tarihinde sona erecektir.

Bu kitap Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Genel Yetenek Testinde önemli bir yer tutan “Matematik ve Geometri” kapsamındaki 30 soruyu etkili bir şekilde çözebilmeniz amacıyla hazırlanmıştır. Kitabımız, her soru için anlaşılır bir dilde hazırlanmış çözümlü anlatım ve açıklamalar içermektedir. Çalışmalarınız süresince QR kod ile erişebileceğiniz video çözümlerinden yararlanmanız, konulara dair bilgilerinizi pekiştirmenizi ve konuları tüm ayrıntıları ile öğrenmiş olmanızı sağlayacaktır. Soruların çeşitliliği tercih edilirken en çok zorlandığınız soru tipleri, ÖSYM’nin şimdiye kadar hazırladığı sınavlarda çıkmış ve bundan sonra hazırlayacağı sınavlarda da çıkabilecek soru tipleri referans alınmış ayrıca konuyu pekiştirmenize yardımcı olacak düzeyde hemen hemen tüm soru tiplerine değinilmiştir. Sizlere yararlı olmasını dileriz.

Soru Sayısı : 1962 Soru
Test Sayısı: 114 Test
 

2024 Ezberbozan KPSS Genel Yetenek Genel Kültür Matematik Soru Bankası isimli 480 sayfadan oluşan kitap ; Kolektif tarafından kaleme alınmıştır. PEGEM AKADEMİ YAYINCILIK-SINAV KİTAPLARI yayınevinin 03.08.2023 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. 2024 Ezberbozan KPSS Genel Yetenek Genel Kültür Matematik Soru Bankası isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

2024 Ezberbozan KPSS Genel Yetenek Genel Kültür Matematik Soru Bankası pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.