Yanlış Yer Yanlış Zaman pdf oku indir

tarafından
3
Yanlış Yer Yanlış Zaman pdf oku indir

Ekimin sonları. Saat gece yarısını geçmiş. On yedi yaşındaki oğlunu bekliyorsun. Geç kaldı. Sen pencereden izlerken ortaya çıkıyor, fark ediyorsun ki yalnız değil; bir adama doğru yürüyor, üstelik silahlı. Komik, mutlu, ergen oğlunun bir yabancıyı oracıkta, evinizin önündeki sokakta öldürmesini izlerken gözlerine inanamıyorsun.
Kim, bilmiyorsun. Neden, bilmiyorsun. Tek bildiğin, oğlunun gözaltına alındığı. Geleceğinin darmadağın olduğu.
O gece çaresizlik içinde uyuyakalıyorsun. Her şey bitti. Ta ki uyandığın ana kadar: Cinayetten bir gün öncesine.
Sonra tekrar uyanıyorsun… Dünden önceki güne. Her sabah bir önceki güne, cinayetten önceki bir başka güne daha uyanıyorsun. Mâni olmak için bir şansın daha oluyor. Cevap, bu suçu tetikleyen şey, geçmişin bir yerlerinde gizli. Bunu bulmaktan başka seçeneğin yok.
“‘Çocuğunuzu kurtarmak için ne kadar ileri gidersiniz?’ sorusuna türü zekice dönüştüren, akıllara durgunluk veren bir cevap.”
—RUTH WARE, #1 New York Times çoksatan yazarı

“Bu kitap kesinlikle zekice! Muhteşem karakter kadrosu ve her satırındaki gerilimle eksiksiz bir kurgu. Okurken kitabı
âdeta yaşadım ve çok sevdim.”
—FIONA BARTON, New York Times çoksatanı Dul’un yazarı
 
 

Yanlış Yer Yanlış Zaman isimli 384 sayfadan oluşan kitap ; Gillian Mcallister tarafından kaleme alınmıştır. OLİMPOS YAYINLARI yayınevinin 15.03.2023 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Yanlış Yer Yanlış Zaman isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Yanlış Yer Yanlış Zaman pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.