Matematiğin Kaç Canı Var? pdf oku indir

tarafından
6
Matematiğin Kaç Canı Var? pdf oku indir

Bekle! Maceraya atılmadan önce bir kaç uyarı işine yarayacaktır! Yüce Pi’yle tanıştığında hazırlıklı ol. Saygıyla önünde eğil. Fibonacci’yle gazoz içebilirsin fakat Pisagor’a asla asitli içecek teklif etme. Yeni demlenmiş çay, onunla iyi anlaşmanı sağlar.
 
Matematik denince kaskatı kesilip buz dağına dönüşenlerden misin?
Bir kalıp buzken, öğretmenin tahtaya soru yazar yazmaz vücudundan son sürat
akan ecel terleriyle eriyip bitiyor musun?
Fakat gaz hale geçip buharlaşamadığın için tahtadaki soruyu çözmeye muhakkak sen çıkıyorsun. O halde kahramanımız Can’la tanışmak için acele etmelisin. Eskiden olsa Can senle kafa kafaya verip matematikten uzun uzun dert yanabilirdi. Fakat bir gün karşısına Ömer Hayyam çıktı. İşler değişti. Zamanlar arası geçişler yaparak uzun bir yolculuğa çıkması gerekiyor. Matematik tarihine yapacağı bu gizemli yolculukta Can’a eşlik etmek ister misin? Fakat tehlikelerle dolu bir seyahat olacağını sakın aklından çıkarma.
 

Matematiğin Kaç Canı Var? isimli 200 sayfadan oluşan kitap ; Merve Uygun tarafından kaleme alınmıştır. CEZVE ÇOCUK yayınevinin 04.05.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Matematiğin Kaç Canı Var? isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Matematiğin Kaç Canı Var? pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.