Afili Hafiye pdf oku indir

tarafından
6
Afili Hafiye pdf oku indir

Alp Laçin O, Kayıp Şahıslar Bürosu’nda komiser.
Gizli görevdeyken, cazibeli bir kadına rastlar. Küçük bir maymun, kadının fotoğrafını çeker. Eski ‘hacker’ Merih Kızıl’a göre, kadın
dünyadaki 1 milyar 800 milyon kameranın hiçbirine yakalanmamıştır: “Komiserim, bu kadın dünyada var değil!” Namevcut Hatun’dan Alp’e aşk mektupları, hediyeler gelir. Derbeder dedektif, acayip belalardan kurtulup, meçhul sevgiliyi bulabilecek midir?..
Afili Hafiye, Yalın Alpay’ın “Menteş Sistemi”  dediği orijinal anlatı düzeniyle kurgulanmış bir roman. Akıcı, süprizli, komik ve derin.
Evden kaçan şair Okan Yunus Okyanus,  roman makinesi mucidi Yahya Hayhay, duvarlardan geçen dilber Yegane Yadigar, zihin okuyan aynasız Kâmi Koma, bedduacı Asuman, sıkı polis Perçin Çeper gibi  ilginç karakterlerle dolu, görkemli bir macera.
 
 

Afili Hafiye isimli 312 sayfadan oluşan kitap ; Murat Menteş tarafından kaleme alınmıştır. ALFA YAYINLARI yayınevinin 19.07.2023 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Afili Hafiye isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Afili Hafiye pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.