Riskli Bir Yatırım Projesi Olarak Gemi Yatırımlarının Finansal Değerlemesi:Simülasyon Yaklaşımı kitabi pdf

tarafından
136
Riskli Bir Yatırım Projesi Olarak Gemi Yatırımlarının Finansal Değerlemesi:Simülasyon Yaklaşımı kitabi pdf

Umut Tolga Gümüş tarafından kaleme alınan Riskli Bir Yatırım Projesi Olarak Gemi Yatırımlarının Finansal Değerlemesi:Simülasyon Yaklaşımı kitabi pdf isimli 379 sayfadan oluşan kitap; HİPERLİNK YAYINLARI yayınevinin 20/12/2018 Perşembe tarihinde ve 1. Baskı sayısı ile kitapcılardaki raflarda yerini almıştır.
Riskli Bir Yatırım Projesi Olarak Gemi Yatırımlarının Finansal Değerlemesi:Simülasyon Yaklaşımı kitabi pdf isimli kitabı inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Entelektüel Sermaye Olarak Marka Vergileme ve Pazarlama Boyutuyla kitabi pdf başlıklı makalemizde Entelektüel Sermaye Olarak Marka Vergileme ve Pazarlama Boyutuyla kitabi pdf e-book indir, Entelektüel Sermaye Olarak Marka Vergileme ve Pazarlama Boyutuyla kitabi pdf ebook indir ve Entelektüel Sermaye Olarak Marka Vergileme ve Pazarlama Boyutuyla kitabi pdf ebook oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Riskli Bir Yatırım Projesi Olarak Gemi Yatırımlarının Finansal Değerlemesi:Simülasyon Yaklaşımı kitabi pdf Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.