İyileştir Kalbini Duygusal ve Manevi İyilik Rehberi pdf oku indir

tarafından
12
İyileştir Kalbini  Duygusal ve Manevi İyilik Rehberi pdf oku indir

Kalbimiz niçin bu kadar çabuk kırılıyor?
Duyduğumuz acılar aslında neyin işareti ve nasıl yorumlanmalı?
Kalbimizin hassas ve savunmasız yaratılmış olması arınma yolculuğumuzun bir parçası olabilir mi?
Her an mutlu olmak gerçekçi bir beklenti değilse acı ve ıstıraba bakışımız nasıl olduğunda içimizdeki boşluk hissi anlamla dolar?
Dünya çapında konferansları milyonlar tarafından takip edilen Yasmin Mogahedİyileştir Kalbini adlı yeni kitabında bizi kalbimizle yüzleştirip ruhumuza doğru bir yolculuğa çıkarıyor ve içimizde hissettiğimiz boşluğun nedenleri üzerinde duruyor.
İnsanı üzen, boşluğa düşüren asıl nedenin, hayatımızın ve kalbimizin merkezine Allah’ın sevgisini yerleştirmememiz olduğunu anlatan Mogahed, önceliklerimizi yaradılış gerçeğimize uygun hale getirdiğimizde açılacak yolları, içinden geçtiğimiz imtihanlardan selim bir kalple çıkabilmemiz için hatırda tutmamız gerekenleri paylaşıyor.
Duygusal ve ruhsal iyilik için bir rehber niteliğinde olan İyileştir Kalbini, içimizdeki boşluk hissini dolduracak kaynakları, insanlık için apaçık bir rehber olan Kur’an ayetlerinden ve Peygamberimizin hayatından örneklerle sunuyor.
 

İyileştir Kalbini Duygusal ve Manevi İyilik Rehberi isimli 288 sayfadan oluşan kitap ; Yasmin Mogahed tarafından kaleme alınmıştır. TİMAŞ YAYINLARI yayınevinin 27.02.2023 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. İyileştir Kalbini Duygusal ve Manevi İyilik Rehberi isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

İyileştir Kalbini Duygusal ve Manevi İyilik Rehberi pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.