Sporun Problem Çözme, Strese Karşı Koyabilme, Uyum ve Akademik Başarı Üzerine Etkisi kitabi pdf – Epdfkitapp oku
  • Anasayfa
  • kitap, Spor
  • Sporun Problem Çözme, Strese Karşı Koyabilme, Uyum ve Akademik Başarı Üzerine Etkisi kitabi pdf

Sporun Problem Çözme, Strese Karşı Koyabilme, Uyum ve Akademik Başarı Üzerine Etkisi kitabi pdf


Sporun Problem Çözme, Strese Karşı Koyabilme, Uyum ve Akademik Başarı Üzerine Etkisi kitabi pdf

Fatih Şenduran tarafından kaleme alınan Sporun Problem Çözme, Strese Karşı Koyabilme, Uyum ve Akademik Başarı Üzerine Etkisi kitabi pdf isimli 144 sayfadan oluşan kitap; NOBEL BİLİMSEL yayınevinin 20/8/2019 Salı tarihinde ve 1. Baskı sayısı ile kitapcılardaki raflarda yerini almıştır.
Sporun Problem Çözme, Strese Karşı Koyabilme, Uyum ve Akademik Başarı Üzerine Etkisi kitabi pdf isimli kitabı inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 14-15 Yaş Grubu Futbolcularda Farklı Sosyal Aktivitelerin Karar Verme ve Benlik Saygısı Düzeylerine Etkisinin İncelenmesi kitabi pdf başlıklı makalemizde 14-15 Yaş Grubu Futbolcularda Farklı Sosyal Aktivitelerin Karar Verme ve Benlik Saygısı Düzeylerine Etkisinin İncelenmesi kitabi pdf e-book indir, 14-15 Yaş Grubu Futbolcularda Farklı Sosyal Aktivitelerin Karar Verme ve Benlik Saygısı Düzeylerine Etkisinin İncelenmesi kitabi pdf ebook indir ve 14-15 Yaş Grubu Futbolcularda Farklı Sosyal Aktivitelerin Karar Verme ve Benlik Saygısı Düzeylerine Etkisinin İncelenmesi kitabi pdf ebook oku hakkında bilgiler verilmektedir.


Sporun Problem Çözme, Strese Karşı Koyabilme, Uyum ve Akademik Başarı Üzerine Etkisi kitabi pdf indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?