Bay Evdeyokumun Post-itleri pdf oku indir

tarafından
2
Bay Evdeyokumun Post-itleri pdf oku indir

Clàudia’nın yaşadığı binanın önüne bir nakliye aracı yanaşır. Görünen o ki yeni bir komşuları vardır artık! Peki acaba nasıl biridir bu yeni komşu? Ne işle meşguldür? Yalnız mı yaşayacaktır? Gizemli komşu koliler dolusu kitabı da beraberinde getirmiştir. Clàudia onun kim olduğunu öğrenmekte kararlıdır. Fakat bu gizemi çözmek sandığı kadar kolay olmayacaktır çünkü yeni komşu evde hiç yok gibidir.
 
Bir haftanın sonunda, Clàudia’nın onunla ilgili öğrendiği tek şey post-it’lerle iletişim kurduğudur. Dijital çağda hâlâ not kâğıtları gönderen biri, biraz tuhaf değil mi?
 
Bay Evdeyokum’un Post-it’leri, merdiven sahanlığında gidip gelen notlarla başlayan bir arkadaşlığın gizemli ve muzip hikâyesi!
 

Bay Evdeyokumun Post-itleri isimli 120 sayfadan oluşan kitap ; Tina Valles tarafından kaleme alınmıştır. CAN ÇOCUK YAYINLARI yayınevinin 05.10.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Bay Evdeyokumun Post-itleri isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bay Evdeyokumun Post-itleri pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.