Pera Palas’ta Onbir Gece pdf oku indir

tarafından
14
Pera Palas’ta Onbir Gece pdf oku indir

En büyük cinayet, bir insanın mutluluğunu, hayallerini öldürmektir!
 
Ünlü polisiye yazarı, nam-ı diğer Polisiye Kraliçesi, Agatha Christie geçmişte onbir gün ortadan kaybolur. Arabası bir göl kenarında ağaçlara çarpmış bir şekilde bulunduğunda herkes onun öldüğünden emindir. Ancak ünlü yazar İstanbul’un en ünlü oteli Pera Palas’a geri döner ve tüm gerçekler şimdi ortaya çıkacaktır.
 
Agatha Christie, bu efsanevi onbir günlük kayboluş hikâyesini konu alan biyografik polisiye filminin çekimleri için yeniden Pera Palas’ı ziyaret ediyor. Pera Palas’ta Bayan Christie kendini gerçek bir filmin içine düşmüş halde bulur. Film icabı öldürülmesi gereken karakterler, gerçek hayatta kurban olmaya başladığında Agatha Christie tanık olduğu bu cinayetleri nasıl kanıtlayacaktır? Peki ya gördüğü rüyalar ve hafızasındaki boşluklar ona ne anlatmak ister?
 
Agatha Christie’nin peşindeki gizemli dedektif ve yardımcısı Pera Palas’taki karanlığı aydınlatabilecek mi?
 

Pera Palas’ta Onbir Gece isimli 160 sayfadan oluşan kitap ; Kayahan Demir tarafından kaleme alınmıştır. TİMAŞ GENÇ yayınevinin 10.01.2023 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Pera Palas’ta Onbir Gece isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Pera Palas’ta Onbir Gece pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.