Duvarları Gıdıklanan Okul / Yeşil Kafalar 2 pdf oku indir

tarafından
7
Duvarları Gıdıklanan Okul / Yeşil Kafalar 2 pdf oku indir

Serinin birinci kitabı Ormanı Yemek Yasak’tı. Bu da serüvenin ikinci perdesi.
Okulun duvarları mı gıdıklanırmış? Hatta duvar nasıl gıdıklanır? Gıdıklansa bile kim gıdıklar ki? Hem de neyle gıdıklayacağız?
Şimdi şaşkınlıktan göğe kadar açılmış o ağzınızı bir kapayın bakalım. Evet, duvarlar da gıdıklanır. Bu bir yatılı okulun asık suratlı duvarları bile olsa öyle. Üstelik kitapta gıdıklanan duvarlardan daha da fazlası var. Çiçeklere doğum günü partilerinin düzenlendiği, tavukların dergilerin genel yayın yönetmeni olduğu, müdürlerin şimşek gibi çaktığı, Vikinglerin okulu bastığı, gezegenlerin bowling oynadığı, Güneş’te çay demlendiği, hayvanların ve bitkilerin insanlara mektup yazdığı, bol bol ağlanıp gülündüğü korkulu, heyecanlı ve yeşil bir hikâye bu.
Kamuflaj kıyafetlerinizi, üfürükle çalışan boru tüfeğinizi, çadırınızı, uyku tulumunuzu, içine ateş böcekleri koyup fener yapacağınız cam kavanozunuzu, oltanızı, baykuşları gözleyeceğiniz gece görüş dürbününüzü, pusulanızı, merceğinizi, düdüğünüzü, çakmak taşınızı hazırlayın ve yiyecek stoklarınızı kontrol edin! Çünkü kitabın sayfaları arasına kamp kurmaya gidiyoruz. Hazırsanız, başlayalım.
 

Duvarları Gıdıklanan Okul / Yeşil Kafalar 2 isimli 192 sayfadan oluşan kitap ; Tuğba Coşkuner tarafından kaleme alınmıştır. CEZVE ÇOCUK yayınevinin 18.05.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Duvarları Gıdıklanan Okul / Yeşil Kafalar 2 isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Duvarları Gıdıklanan Okul / Yeşil Kafalar 2 pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.