Ruhumun Kayıp Halkası – 1 pdf oku indir

tarafından
6
Ruhumun Kayıp Halkası – 1 pdf oku indir

Psikolojik sağlık, tıpkı bir zincir gibidir. Bu zinciri oluşturan halkalar ise insanın başına gelen dertler, sıkıntılar ve sorunlar ile baş edebilmesini kolaylaştıran dinamiklerdir. O halkalardan biri kaybolduğunda zincir açılır ve sağlıklı tüm halkalar da dağılır gider. Tabiat boşluk kabul etmez. Kaybolan her olumlu halkanın yerine bir olumsuz halka gelir ve yer eder. İnsan kendi ruhunun halkalarını kaybettikçe çevresindeki insanların olumsuz davranışları ve olumsuz durumlar, o halkaların yerini yavaş yavaş doldurmaya başlar. Mesela, hikmet yani bilgelik halkası kaybolduğunda, orayı cehalet halkası kaplar. Öz güven halkası kaybolursa yerini yetersizlik ve değersizlik halkası alır. Psikolojik bağışıklık halkası kaybolursa yerine çaresizlik ve umutsuzluk halkası geçer. Affetmek ve kabullenmek halkası kaybolduğunda yerine öfke ve tahammülsüzlük halkası gelir. Stresle yaşamayı bilme halkası kaybolursa yerini kaygı ve korku halkası alır. Çevrenizdekilere sınır çizebilme halkası kaybolursa yerini mutsuzluk ve tükenmişlik halkası alır.
 
Peki, sizin ruhunuzun zincirinde kayıp halka hangisi?
 

Ruhumun Kayıp Halkası – 1 isimli 192 sayfadan oluşan kitap ; Tuba Kılıç tarafından kaleme alınmıştır. VADİ YAYINLARI yayınevinin 03.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Ruhumun Kayıp Halkası – 1 isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Aşkın Halleri İkili İlişkilere Farklı Bir Bakış pdf oku indir başlıklı makalemizde Aşkın Halleri İkili İlişkilere Farklı Bir Bakış indir, Aşkın Halleri İkili İlişkilere Farklı Bir Bakış oku ve Aşkın Halleri İkili İlişkilere Farklı Bir Bakış pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Ruhumun Kayıp Halkası – 1 pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.