Billy Summers pdf oku indir

tarafından
6
Billy Summers pdf oku indir

“Tekinsiz hayal gücünü, dizginlenemez güce çeviren” efsanevi yazar Stephen King’den, profesyonel bir katil üzerine heyecan verici bir roman.
 
Billy Summers dünyanın en iyi kiralık katili, madalyalı bir Irak Savaşı gazisi, izini kaybettirmede sihirbaz Houdini kadar hünerli bir keskin nişancı. Ancak sadece gerçekten “kötü” adamları hedef alan bu amansız katil artık emekliye ayrılmak istiyor. Bundan önceyse son atışını yapıp kötülük timsali bir adamı haklamalı. Sonrasında sırra kadem basacak. Peki bu süreçte ne yanlış gidebilir ki? Muhtemelen her şey.
 
Stephen King’in son şaheseri Billy Summers, hem bir savaş hikâyesi, hem de Amerika’nın küçük kasabalarına ve orada yaşayan insanlara yazılmış bir aşk mektubu. Eli kanlı bir intikam romanı. Aşk, şans, kader ve kurtuluş için tek atımlık kurşunu kalmış karmaşık u kalmış karmaşık bir kahramanın karanlık hikâyesi.
 
Bu romanı elinizden bırakamayacak ve Billy’yi asla unutamayacaksınız.
New York Times

Çok Satanlar Listesinde Bir Numara
Esquire

Yılın En İyi Kitabı
Wall Street Journal

Yılın En Sevilen Kitabı
Goodreads Okur Ödülleri
En iyi Gerilim Finalisti
 

Billy Summers isimli 528 sayfadan oluşan kitap ; Stephen King tarafından kaleme alınmıştır. ALTIN KİTAPLAR yayınevinin 19.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Billy Summers isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Sular Üstünde Gökler Altında pdf oku indir başlıklı makalemizde Sular Üstünde Gökler Altında indir, Sular Üstünde Gökler Altında oku ve Sular Üstünde Gökler Altında pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Billy Summers pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.