Denemediğim Yol Kalmadı! pdf oku indir

tarafından
6
Denemediğim Yol Kalmadı! pdf oku indir

Çocuğunuz yapma dediğiniz şeyi gözünüzün içine baka baka yapıyor mu? Yemeğini yemiyor ve yemeğiyle oynuyor mu? Alışverişe çıktığınızda “İsterim işte” diye tutturuyor mu? Hiç durmadan sorduğu sorularla sizi bunaltıyor mu? Yalan söylüyor mu? Ya da başkalarının yanında uslu dururken sizin yanınızda azıtıyor mu? Çocuğunuzun bu tür can sıkıcı davranışları aslında hiç tahmin etmediğiniz nedenlerden kaynaklanıyor olabilir. Bu kitap var gücünüzle ittiğiniz halde açamadığınız kapıları belki de sadece çekerek, kolayca açabileceğinizi gösteriyor.

Kitapları pek çok dile çevrilen tanınmış yazar Isabelle Fillozat, çocukluğun ilk yıllarında en sık karşılaşılan sorunlara farklı açılardan yaklaşıyor. Anne babasıyla aynı mesleği paylaşan, deneyimli bir psikolog ve iki çocuk annesi olan yazar, hem mesleki hem de kişisel deneyimlerini paylaşıyor. Bu sorunların nedenlerini ve bunlara nasıl yaklaşılabileceğini Anouk Dubois’nın sevimli çizimleri eşliğinde, herkesin anlayabileceği yalın bir dille anlatıyor ve çeşitli ipuçları veriyor. Bu kitabı okuduktan sonra çocuklara ve yaşama bakışınız tümüyle değişecek.
 

Denemediğim Yol Kalmadı! isimli 176 sayfadan oluşan kitap ; Isabelle Filliozat tarafından kaleme alınmıştır. KURALDIŞI YAYINLARI yayınevinin 13.05.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Denemediğim Yol Kalmadı! isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Otuz Milyon Kelime Çocuğunuzun Beynini Geliştirin pdf oku indir başlıklı makalemizde Otuz Milyon Kelime Çocuğunuzun Beynini Geliştirin indir, Otuz Milyon Kelime Çocuğunuzun Beynini Geliştirin oku ve Otuz Milyon Kelime Çocuğunuzun Beynini Geliştirin pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Denemediğim Yol Kalmadı! pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.