Afet: Bir League of Legends Romanı pdf oku indir

tarafından
10
Afet: Bir League of Legends Romanı pdf oku indir

Tüm zamanların en popüler oyunlarından biri olan League of Legends evreninde geçen ilk roman!
 
Geçmişi kana boğulmuş Camavor yaşamın zor olduğu bir ülkedir. Katliam, âdeta imparatorluk şövalyelerinin gölgesi gibi onları takip etmektedir.
 
Kalista bunu değiştirmek niyetindedir. Genç ve narsist amcası Viego tahta çıktığında, yeni kralın danışmanı ve generali olarak Kalista onu dizginlemeye ant içer. Ancak bir suikastçının zehirli hançeri Viego’nun eşi Isolde’yi hedef aldığında, Kalista’nın tüm planları suya düşer zira Isolde, şifası olmayan bir hastalığa yakalanmıştır.
 
Isolde’nin durumu kötüleştikçe, yas ve delilik Viego’yu pençesine alacak, Camavor’un geleceğini de tehdit etmeye başlayacaktır. Hem krallığı hem de Isolde’yi kurtarmak isteyen Kalista, çareyi kayıp Kutlu Adalar’ı aramak için bir yolculuğa çıkmakta bulacaktır.
 
Kalista, Viego’ya duyduğu sadakate bağlı mı kalacaktır, yoksa doğru olanı yapmak için her şeyi tehlikeye mi atacaktır? Ne de olsa, zifiri karanlıkta bile, tek bir iyilik dünyayı kurtarmaya yetecek bir ışık saçabilir.
 
“Afet, fantastik severleri mest edecek, aksiyon dolu bir hikâye anlatıyor.” –Anthony Ryan
 
“Afet, âdeta bir Yunan tragedyası. Anthony Reynolds aşk, kayıp, savaş ve ölüm dolu, dur durak bilmeyen bir öykü kaleme almış.” –Evan Winter
 
“Hem League of Legends’a aşina olanlara hem de bu dünyaya yeni adım atacaklara önerimdir.” –James Islington
 

Afet: Bir League of Legends Romanı isimli 424 sayfadan oluşan kitap ; Anthony Reynolds tarafından kaleme alınmıştır. İTHAKİ YAYINLARI yayınevinin 01.12.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Afet: Bir League of Legends Romanı isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Dune Mesihi pdf oku indir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Afet: Bir League of Legends Romanı pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.