Atlas Kıtalar, Denizler Ve Kültürler Arası Yolculuk Rehberi pdf oku indir

tarafından
6
Atlas   Kıtalar, Denizler Ve Kültürler Arası Yolculuk Rehberi pdf oku indir

7 Kıta
42 Ülke
52 Harita
37 dilde 3 milyon üzerinde okur
 
ATLAS – Kıtalar, Denizler ve Kültürler Arası Yolculuk Rehberi, sadece coğrafi bilgileri değil, ülkelerin karakteristik yönlerini de sunan büyük boy haritaları, ödüllü tasarımı ve göz alıcı çizimleriyle sizi koltuğunuzdan kıpırdamadan dünya turuna çıkarıyor.
Dünyanın binbir harikası ve ilginçliği arasında rengârenk bir yolculuk. İzlanda’nın buzulları, Mısır’ın çöl kervanları, Avustralya’nın ornitorenkleri, Madagaskar’ın dev baobab ağaçları, Meksikalıların garip bayramları ve Charlie Chaplin’den Halide Edip Adıvar’a ülkelerini gururlandıran isimler.
Tüm dünyada büyük ilgi gören, İzlanda’dan Polonya’ya, Amerika’dan İspanya’ya 37 dilde yayımlanan, çocuk kitaplarında en prestijli ödüllerden Prix Sorcières (Fransa) ve Premio Andersen’i (İtalya) kazanan Atlas, devasa buzullardan küçücük böceklere, dünyamızın barındırdığı akılalmaz çeşitliliği ve göz alıcı renkleri kutlamak için hazırlanmış görsel bir festival.
“Gördüğünüz anda dokunma hissi uyandıran bir kitap. Çocuklar kadar yetişkinleri de büyülemesi muhtemel.” Wall Street Journal
 
“İlk görüşte aşk! Sizi daha fazlasını merak etmeye, hatta yolculuğa çağırıyor.” Guardian
 
“Sınıf ve kütüphaneler için olmazsa olmaz.” School Librarian Journal
 

Atlas Kıtalar, Denizler Ve Kültürler Arası Yolculuk Rehberi isimli 108 sayfadan oluşan kitap ; Aleksandra Mizielinska tarafından kaleme alınmıştır. DOMİNGO ÇOCUK yayınevinin 22.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Atlas Kıtalar, Denizler Ve Kültürler Arası Yolculuk Rehberi isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Atlas Kıtalar, Denizler Ve Kültürler Arası Yolculuk Rehberi pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.