Dinle Beni pdf oku indir

tarafından
14
Dinle Beni pdf oku indir

Anneler her şeyi bilir… Ama dinleyen kim?
 
Dedektif Jane Rizzoli ile adli tabip Maura Isles tuhaf bir cinayetle karşı karşıyadırlar. Çok sevilen, kendi halinde bir hemşire olan Sofia Suarez evinde vahşice öldürülmüştür. Sofia’nın son günlerinde bir araştırmaya giriştiğini öğrenen Jane, birkaç ay önce vurkaç mağduru olmuş Amy ile Sofia Suarez arasında bir bağlantı kurunca dava iyice içinden çıkılmaz bir hal alır.
 
Bu arada Jane’in annesi Angela Rizzoli mahallesinde garip şeyler döndüğünü düşünür. Komşunun kızı evden kaçmıştır ve sokağın karşısına taşınan çift başta Angela olmak üzere herkesten uzak duruyordur. Angela kızına kuşkularından bahsetse de Jane oralı olmaz. Jane zorlu araştırmasına devam ederken, Angela’nın mahalle bekçiliği beklenmedik sonuçlara yol açacaktır.
 
 
 

Dinle Beni isimli 256 sayfadan oluşan kitap ; Tess Gerritsen tarafından kaleme alınmıştır. DOĞAN KİTAP yayınevinin 23.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Dinle Beni isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Araba Sevdası (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir başlıklı makalemizde Araba Sevdası (Cep Boy) (Tam Metin) indir, Araba Sevdası (Cep Boy) (Tam Metin) oku ve Araba Sevdası (Cep Boy) (Tam Metin) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Dinle Beni pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.