Madam Bovary (Ciltli, İplik Dikişli) pdf oku indir

tarafından
7
Madam Bovary (Ciltli, İplik Dikişli) pdf oku indir

Cervantes’in Don Kişot ile şövalyelik çağında açtığı çığırı, Flaubert’in Madam Bovary portresi aracılığıyla romantizm döneminde açtığı söylenir. Flaubert bu romanında, duyguları fazla ciddiye alan, romanlardakine benzer gerçek bir aşk yaşamak isteyen, ihtirasın körleştirdiği Emma’nın sürüklendiği felaket ekseninde burjuvazi, aile, ahlak gibi pek çok kavramı sorguluyor. Flaubert’in edebiyata “bovarizm” adında bir üslup armağan ettiği yapıtı Madam Bovary, yasaklandığı 1857 yılından bugüne, anti romantik diliyle gerçek mutluluğun kaynağını sorgulatmaya devam ediyor. 
“Flaubert öyle bir devdir ki, bir kutu yapmak için hiç çekinmeden bir ormanı devirir.”
– Alexandre Dumas
 
 

Madam Bovary (Ciltli, İplik Dikişli) isimli 389 sayfadan oluşan kitap ; Gustave Flaubert tarafından kaleme alınmıştır. KAPRA YAYINCILIK yayınevinin 26.07.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Madam Bovary (Ciltli, İplik Dikişli) isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Beni Seç pdf oku indir başlıklı makalemizde Beni Seç indir, Beni Seç oku ve Beni Seç pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Madam Bovary (Ciltli, İplik Dikişli) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.