Beni Seç pdf oku indir

tarafından
6
Beni Seç pdf oku indir

Tess Gerritsen ve Gray Braver’dan kusursuz bir işbirliği… Geçmişle bugün arasında gidip gelen, ifşalarla dolu, baştan çıkarıcı bir roman.
The Wall Street Journal
Büyüleyici bir suç romanı. Gerritsen ile Braver’ın usta hikâye anlatıcılığı tüm netliğiyle karşımızda. 
Karin Slaughter
Üniversite son sınıf öğrencisi Taryn Moore’un cesedi yaşadığı apartmanın önünde bulunur. Görünüşe göre, dairesinin balkonundan atlayarak intihar etmiştir. Olay yerine gelen dedektif Frankie Loomis’in içgüdüleri bu genç ve güzel kadının ölümünün ardında başka gerçekler olduğunu söyler.
Dedektif Loomis’in soruşturması onu üniversite profesörü Jack Dorian’a ulaştırır. Taryn büyük hayranlık duyduğu hocasıyla bir ilişki mi yaşamıştır? İddialı ve hatta tehditkâr bir genç kadın olan Taryn’in ölümüyle Jack’in ilgisi var mıdır?
Frankie art arda sırları ortaya çıkarırken Jack’in bir şeyler sakladığı kesinleşir. Yalan söyleyen Jack aynı zamanda soğukkanlı bir katil midir?
 

Beni Seç isimli 296 sayfadan oluşan kitap ; Tess Gerritsen tarafından kaleme alınmıştır. DOĞAN KİTAP yayınevinin 29.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Beni Seç isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Çekiç ve Gül Behzat Ç. Bir AnKara Polisiyesi pdf oku indir başlıklı makalemizde Çekiç ve Gül Behzat Ç. Bir AnKara Polisiyesi indir, Çekiç ve Gül Behzat Ç. Bir AnKara Polisiyesi oku ve Çekiç ve Gül Behzat Ç. Bir AnKara Polisiyesi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Beni Seç pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.