Çekiç ve Gül Behzat Ç. Bir AnKara Polisiyesi pdf oku indir

tarafından
8
Çekiç ve Gül   Behzat Ç. Bir AnKara Polisiyesi pdf oku indir

“Biz mi bombaladık lan Emniyet’i darbe gecesi? Biz mi yıktık buraları? Bizi darbeden önce Köpek Eğitim Merkezi’ne sürmüşlerdi. Köpek mamalarının tadına bakıyorduk amirimle, köpekler ishal olmuştu, nedenini anlamaya çalışıyorduk. Bir baktık havada jetler uçuyor, Gölbaşı’na, dibimize bomba yağdırıyorlar.”
 
Ankara Emniyeti’nin Cinayet Bürosu’nun aykırı başkomiseri Behzat Ç., öfkesinden yorgun düşmüş, yine hayalet gibi dolanıyor ortalıkta. Tabii Hayalet’le ve Akbaba ve Harun’la beraber… Bazen de Cinayet’in kızı Seher’le, Cinayet’in kedisi Gaspi’yle beraber…
 
Sıvasız duvarlı gecekonduda, pavyonda, işkembecide, oto tamirhanesinde, dükkânda, şık bir ofiste, tekkede, Millet Bahçesi’nde, adliyede, hastanede, nezarethanede, mezarlıkta ve tabii sokaklarda, cinayetlerin ve nice cürümlerin izini sürüyor Behzat Ç.. Umutsuz, serkeş, pejmürde… Bazen de olanca dehşetine tezat, “basit, tatlı ve hüzünlü” insan hikâyelerinin içinde geziyor.
 
Emrah Serbes’in bir fenomen olan Behzat Ç.’si, Çekiç ve Gül’de bu defa öyküleriyle “ortamlarda” kol geziyor.
 

Çekiç ve Gül Behzat Ç. Bir AnKara Polisiyesi isimli 332 sayfadan oluşan kitap ; Emrah Serbes tarafından kaleme alınmıştır. İLETİŞİM YAYINLARI yayınevinin 23.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Çekiç ve Gül Behzat Ç. Bir AnKara Polisiyesi isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Dem Bu Demdir Saat Bu Saat / Gönül Sadası’ndan Akisler 4 pdf oku indir başlıklı makalemizde Dem Bu Demdir Saat Bu Saat / Gönül Sadası’ndan Akisler 4 indir, Dem Bu Demdir Saat Bu Saat / Gönül Sadası’ndan Akisler 4 oku ve Dem Bu Demdir Saat Bu Saat / Gönül Sadası’ndan Akisler 4 pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Çekiç ve Gül Behzat Ç. Bir AnKara Polisiyesi pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.