Shadowghast – Karakasvet pdf oku indir

tarafından
6
Shadowghast – Karakasvet pdf oku indir

Kasvet Gecesi’nde gözler gölgelerin üstünde!
 
Tuhaf Deniz Kasabası’nda sular hiç durulmuyor. Kasaba halkını bu kez korkutan şey gölgelerinin peşine düşen acımasız bir canavar: Shadowghast, yani Karakasvet! 
 
Diğer kasabalar bilindik festivallerle oyalanadursun, Tuhaf Deniz Kasabası eşi benzeri görülmemiş bir festivale hazırlanıyor. Kasvet Gecesi, Karakasvet’in şanına yaraşır şekilde kutlanmalı. Mumlar yanmalı, şovmenler iskelede benzersiz kukla gösterileri sunmalı. Yoksa… Karakasvet hak ettiği saygıyı görmezse kasaba halkının gölgeleri tehlikede demek!
 
Kasvet Gecesi için kasabaya gelen festival ekibinden biri, Herbie’nin geçmişinin gölgesini de yanında getirir. Kasaba halkının gölgeleri bir bir ortadan kaybolmaya başladığındaysa Herbie ve Violet için karanlık labirentlerden geçip tiyatro sahnesine çıkan bir maceranın kapıları aralanır. 
 
Geçmişi sırlarla dolu Tuhaf Deniz Kasabası’nda geçen bu macera, ödünüzü kopartacak!
 
“Yaratıcı kurgusu, ürkütücü atmosferleri ve ilginç mizahı, okurları kitabın başından sonuna kadar sürekli eğlendirmeye devam ediyor… Okurlar tüyleri ürperirken mest olacaklar.”
-Kirkus Review
 

Shadowghast – Karakasvet isimli 336 sayfadan oluşan kitap ; Thomas Taylor tarafından kaleme alınmıştır. TİMAŞ GENÇ yayınevinin 07.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Shadowghast – Karakasvet isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Bütün Şiirleri / Orhan Veli Kanık pdf oku indir başlıklı makalemizde Bütün Şiirleri / Orhan Veli Kanık indir, Bütün Şiirleri / Orhan Veli Kanık oku ve Bütün Şiirleri / Orhan Veli Kanık pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Shadowghast – Karakasvet pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.