ve Allah Kalpleri Döndürür Günahkarlar, Hakk’ı Arayanlar, Veliler ve Arınmaya Giden Yol pdf oku indir

tarafından
13
ve Allah Kalpleri Döndürür  Günahkarlar, Hakk’ı Arayanlar, Veliler ve Arınmaya Giden Yol  pdf oku indir

“Muhteşem! Allah’ın varlığının beklenmedik tezahürleriyle ilgili kadim ve modern tecrübeleri mezceden bu eser, bize ihtida hikâyelerine dair benzersiz bir antoloji sunuyor ve İslam inancının hâlâ süregiden manevi gücünü bizlere hatırlatıyor.”
 Abdulhakim Murad (Timothy Winter)
 “İçinizi ısıtan bir kitap… Genç Müslümanlar ve mühtediler, günümüzde zaman zaman şüpheye düşebiliyorlar ve Sugich’in bu kitabında yazılanlara ihtiyaç duydukları muhakkak. Bu eser, pek çok kişinin anlatısından oluşuyor ve kendi manevi hikâyesi çok hususi olan birinin kaleminden çıktığı için de ayrıca kıymetli. Kitabı okurken insanın yalnız olmadığını fark etmesi, çok büyük bir rahatlama.”
Yusuf İslam (Cat Stevens)
“Hayattaki konumumuz ne olursa olsun, Allah’ın rahmetinin her birimizi her zaman kapsadığını bize hatırlatmak için yazılmış bir eser. Bu kitap, okurda Allah’a ve onun merhametine yönelme isteği uyandırıyor. Bu kitabı çok seviyorum.”
Sami Yusuf
Tövbe, yaşadığımız her anı yenileyen, durmaksızın devam eden, şefkatli bir gerçekliktir. Nefsi terbiye, kalbi tezkiye etmek için çıkılan yol, esasında sürekli tövbe etmeyi içerir. Bu eserde Michael Sugich, hüzünlü ve eğlenceli, yürek parçalayıcı ve tuhaf, süfli ve uhrevi, ama daima umut dolu hikâyeler anlatıyor bize. Dünyanın dört bir yanından insanların hayatının nasıl tersyüz olduğunu ve En Yüce’ye giden yola nasıl döndüklerini gösteriyor.
 

ve Allah Kalpleri Döndürür Günahkarlar, Hakk’ı Arayanlar, Veliler ve Arınmaya Giden Yol isimli 472 sayfadan oluşan kitap ; Michael Sugich tarafından kaleme alınmıştır. KETEBE YAYINEVİ yayınevinin 01.08.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. ve Allah Kalpleri Döndürür Günahkarlar, Hakk’ı Arayanlar, Veliler ve Arınmaya Giden Yol isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan İslam Deklarasyonu ve Tarihi Savunma pdf oku indir başlıklı makalemizde İslam Deklarasyonu ve Tarihi Savunma indir, İslam Deklarasyonu ve Tarihi Savunma oku ve İslam Deklarasyonu ve Tarihi Savunma pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

ve Allah Kalpleri Döndürür Günahkarlar, Hakk’ı Arayanlar, Veliler ve Arınmaya Giden Yol pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.