Omuzlarımda Dünya Hikayem, Hayatımdır pdf oku indir

tarafından
8
Omuzlarımda Dünya  Hikayem, Hayatımdır pdf oku indir

Sibirya gazisi, bilge ve lider bir adam olan Bekir’in erdem ve iyilik timsali oğlu Seyfullah…
Yolu ve okulu olmayan uzak bir dağ köyünde bir rüyası, bir hayali var Seyfullah’ın: Oğlu Nurullah’ı okutmak…
Engeller, sorunlar ve imkânsızlıklar baba ve oğulun hayallerinden daha büyük.
Başarmak için çok çalışmalı, asla yılmamalı ve sabretmeli.
Bir kış günü başlayan uzun, meşakkatli yolculuk ve dünyayı omuzlarında taşıyan bir umut.
Onlara destek olan ise güzel insanlar ve duanın gücü.
Omuzlarımda Dünya, Türkiye’nin, yönetim sanatı ve liderlik alanındaki önemli bilim insanlarından, şair ve yazar Prof. Dr. Nurullah Genç’in ömrünce geçtiği zorlu yolları kendisinden dinlediğimiz ve kayda geçirdiğimiz bir başucu kitabı. Hâtıraları okurken bazen gülümseyecek, bazen hüzünlenecek, çokça düşünecek ve hayata dair yol işaretleri bulacaksınız.
Omuzlarımda Dünya’nın sayfalarında, yaşanılması çok daha zor hale gelen yeryüzünün ve çölleşen insanlığın, medeniyetimizdeki ilim ve irfan iklimini aradığını iliklerinize kadar hissedeceksiniz.
Dünya öylesine bir girdabın içinde ki sevgiyi kanatlandıran yeni bir ses, önce başkaları diyebilen yeni bir nefes bekliyor.
Dünya, Nurullah Genç’in şiir dolu yüreği, akıcı üslubu ve keyifli anlatımıyla işaret ettiği pencerelerden bakmayı bilenlerin ufkunu bekliyor.
Sadece şu cümle dahi insanlığın sloganı olabilseydi, hayatta neler değişirdi bir düşünelim:
Yardım etmek üzere uzandığınız her el, kendi elinizdir.
 

Omuzlarımda Dünya Hikayem, Hayatımdır isimli 344 sayfadan oluşan kitap ; Prof. Dr. Nurullah Genç tarafından kaleme alınmıştır. TİMAŞ YAYINLARI yayınevinin 09.01.2023 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Omuzlarımda Dünya Hikayem, Hayatımdır isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Suç ve Ceza (2 Cilt Takım) (Ciltli, İplik Dikişli) pdf oku indir başlıklı makalemizde İplik Dikişli) indir, İplik Dikişli) oku ve İplik Dikişli) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Omuzlarımda Dünya Hikayem, Hayatımdır pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.