Puhu Kuşu Kasabası / Cesur Kaşif Vera pdf oku indir

tarafından
8
Puhu Kuşu Kasabası / Cesur Kaşif Vera pdf oku indir

Hayat Dede içinde kaplumbağa kurabiyeler olan koca bir kavanozla birlikte atölyeye gitti. Kapıda her zamanki gibi uzun mu uzun bir kuyruk belirmişti. Sonu evin çatısına bile çıksanız gözükmezdi. Puhu Kuşu kasabasının çocukları, onarılması gereken oyuncaklarını hep Hayat Dede’ye getirirdi. Çünkü o, bir oyuncak tamircisiydi. İşte kavanozdaki kurabiyeler de çocuklara ikram ettiği leziz mi leziz tatlılardan sadece biriydi.
 
Anlayacağınız Puhu Kuşu kasabasında her şey her zamankinden daha da normaldi. Çocuklar, bozulan oyuncaklar, bal renkli tilkiler, Hayat Dede ve Vera nasıl olması gerekiyorsa öyleydi. Ta ki postacı kapıyı çalana dek! Zaten tüm korkunç şeyler hep en sıradan günlerde meydana gelirdi.
 

Puhu Kuşu Kasabası / Cesur Kaşif Vera isimli 36 sayfadan oluşan kitap ; Tuğba Coşkuner tarafından kaleme alınmıştır. CEZVE ÇOCUK yayınevinin 17.11.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Puhu Kuşu Kasabası / Cesur Kaşif Vera isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Puhu Kuşu Kasabası / Cesur Kaşif Vera pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.