Suç ve Ceza (2 Cilt Takım) (Ciltli, İplik Dikişli) pdf oku indir

tarafından
11
Suç ve Ceza (2 Cilt Takım) (Ciltli, İplik Dikişli)  pdf oku indir

Rus ve dünya edebiyatının en önemli eserlerinden biri kabul edilen Suç ve Ceza, Dostoyevski’nin olgunluk çağının bütün ihtişamını sayfalarına sığdırır. Onun gözlem gücü, eleştiriyle kurgusal romanın ahengini yakalama becerisi en çok Suç ve Ceza’da belirginleşir. Raskolnikov’u cinayet işlemeye sürükleyen toplumsal yapıyı ve kahramanın ona taban tabana zıt zihin dünyasını resmeden usta yazar, okurları suçun ahlâki boyutunu sorgulamaya zorluyor. 
“Sonunda nerede olduğunu hatırlamadan oradan uzaklaştı; meydana ulaştığında tüm bedenini, ruhunu kaplayan müthiş bir duyguya kapıldı. Ansızın Sonya’nın sözlerini hatırladı: ‘Hemen şimdi bir dört yol ağzına koşun, yere kapanın, kirlettiğiniz toprağı öpün ve dünyanın önünde saygıyla eğilerek ‘Ben bir katilim!’ diye bağırın!”
 
 

Suç ve Ceza (2 Cilt Takım) (Ciltli, İplik Dikişli) isimli 636 sayfadan oluşan kitap ; Fyodor Mihailoviç Dostoyevski tarafından kaleme alınmıştır. KAPRA YAYINCILIK yayınevinin 26.07.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Suç ve Ceza (2 Cilt Takım) (Ciltli, İplik Dikişli) isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Suç ve Ceza (3 Cilt) (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Suç ve Ceza (2 Cilt Takım) (Ciltli, İplik Dikişli) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.