Bekleyecek Vaktim Kalmadı Artık pdf oku indir

tarafından
15
Bekleyecek Vaktim Kalmadı Artık pdf oku indir

Fournier’den ebedi yalnızlığa mahkûm olmuş ruhlar için edebi katkılar…
 
“80 yıl sonra artık bekleyecek sabrım kalmadı. Daha yola çıkmadan varmak istiyorum. Her şeyin hemen olmasını istiyorum ama hiçbir şey olmuyor. Sürekli bekleme halindeyim; bir mektubu, çalmayan bir telefonu, geç kalan birini bekliyorum hep; hiç huzurum kalmadı.”
 
Bekleyecek Vaktim Kalmadı Artık, zaman, sabır(sızlık), aciliyet ve beklemek üstüne bir elkitabı. Kaleminden kara mizahı ve hüznü eksik etmen Fournier hayat(ıy)la dalga geçmeye, kendine iğneden çok çuvaldızı batırmaya devam ediyor.
 
Çağdaş Fransız edebiyatının en verimli isimlerinden biri olan Jean-Louis Fournier Türk okurunun da son dönemdeki gözde yazarlarından biri…
 

Bekleyecek Vaktim Kalmadı Artık isimli 104 sayfadan oluşan kitap ; Jean-Louis Fournier tarafından kaleme alınmıştır. YAPI KREDİ YAYINLARI yayınevinin 07.10.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Bekleyecek Vaktim Kalmadı Artık isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Yarının Adamı Mustafa Kemal'i Anlamak pdf oku indir başlıklı makalemizde Yarının Adamı Mustafa Kemal'i Anlamak indir, Yarının Adamı Mustafa Kemal'i Anlamak oku ve Yarının Adamı Mustafa Kemal'i Anlamak pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bekleyecek Vaktim Kalmadı Artık pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.