Saç Örgüsü pdf oku indir

tarafından
11
Saç Örgüsü pdf oku indir

Üç kadın. Üç hayat. Üç kıta… 
Tek bir talep: özgürlük!
İtalya. Giulia, babasının atölyesinde çalışan genç bir kadın. Babasının geçirdiği kaza sonrası nesillerdir faaliyet gösteren, aile yadigârı o atölye ile ilgili bir gerçekle karşı karşıya kalıyor. Giulia’nın iki seçeneği var: Ya içinde sıkıştığı koşullardan kurtulmanın yolunu bulacak ya da orada boğulacak.
Kanada. Başarılı ve tanınmış Avukat Sarah, çalıştığı hukuk bürosunda uğruna ömrünü harcadığı terfinin arifesinde bir şey fark ediyor: bir hastalık. Tüm kariyer planları alt üst olmak üzere.
Hindistan. Smita, kast sisteminin en alt tabakası olan “Dalit”lerden biri. Tek bir hayali var: Kızını, içinde bulundukları yoksul ve acınacak hayat koşullarından kurtarıp okula gönderebilmek.
Birbirlerinden habersiz ve ayrı dünyalarda yaşayan Giulia, Sarah ve Smita’nın hikâyesi bu. Kapağını açacağınız bu kitapla önünüze serilecek olan; birbirlerine ne kadar yürekten ve eşsiz bağlarla bağlı olduklarını bilmeden, kaderlerine razı olmayıp savaşmaya karar veren üç kadının umut ve dayanışmayla dokudukları hayatları.
1 Milyon Satış Rakamı
40 Dile Çeviri
9 Ödül
“Kitabın kapağını kapattıktan sonra bile kopamayacağınız canlılıkta karakterlerin olduğu gerçek bir evrensel roman.”
Ambo Anthos
“‘Hayır’ deme gücünü keşfeden üç kadının eşsiz hikâyesi.”
Elle
“Saç Örgüsü içerisinde her şeyi barındırıyor: karakter, çaresizlik, azim, mücadele…”
La Grande Librairie
 

Saç Örgüsü isimli 188 sayfadan oluşan kitap ; Laetitia Colombani tarafından kaleme alınmıştır. YAN PASAJ yayınevinin 03.05.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Saç Örgüsü isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Bodrum Katı Tünelden Önceki Beyaz Ev pdf oku indir başlıklı makalemizde Bodrum Katı Tünelden Önceki Beyaz Ev oku ve Bodrum Katı Tünelden Önceki Beyaz Ev pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Saç Örgüsü pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.