Camdaki Kız pdf oku indir

tarafından
4
Camdaki Kız pdf oku indir

“Küçükken çekilen acıların ateşi kolay sönmüyor, kolay unutulmuyor ve izlerini hayatımız boyunca üstümüzde taşıyoruz.”
 
Aşk yakıyor
Ayrılık kavuruyor
Aldatılmaksa hep çok acıtıyor…
 
Bize çocukluk acılarını tekrar yaşatacak kişileri gözünden tanır, başkasına değil, ona âşık oluruz. Hayat onu kendi ellerimizle buldurur bize.
 
Kaderimiz aslında doğduğumuz evlerde yazılır. Yine o evlerde yaralanır, o yaralarla büyür, sonunda o yaraların bizi götürdüğü yere gideriz. Ancak mutluluk her zaman o yolda değildir…
 
“Bu kitapta her zamanki gibi gerçek bir yaşam hikâyesi anlatacağım sizlere. Hep lüks içinde yaşamış ama kaderi daha baştan kötü yazılmış Camdaki Kız ile bir varoş çocuğunun aşk hikâyesi bu.”
Dr. Gülseren Budayıcıoğlu
 

Camdaki Kız isimli 352 sayfadan oluşan kitap ; Dr. Gülseren Budayıcıoğlu tarafından kaleme alınmıştır. DOĞAN KİTAP yayınevinin 21.03.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Camdaki Kız isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Empedokles'in Dostları pdf oku indir başlıklı makalemizde Empedokles'in Dostları indir, Empedokles'in Dostları oku ve Empedokles'in Dostları pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Camdaki Kız pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.