Su ve Ateş pdf oku indir

tarafından
5
Su ve Ateş pdf oku indir

ZENGİN BİR MALİKÂNE, BİR MİRAS KAVGASI
VE BEKLENMEDİK BİR AŞK HİKÂYESİ
 
Scott üniversite eğitimini tamamlayıp Gillespie malikânesine döndüğünde şaşkınlıkla altmış yaşındaki babası Angus’un Amélie adında kendisinden genç bir Fransızla evlendiğini öğrenir. Üç yaramaz oğlu ve on üç yaşındaki kızı Kate ile malikâneye yerleşen Amélie’nin niyeti evde ipleri ele geçirmektir. Scott ise yeni aile üyeleriyle geçinmekte zorlanmaktadır. Amélie’nin oğulları ile Scott’ın arası gittikçe gerilip kıskançlıklar su yüzüne çıkarken asıl soru Gillespie servetinin kime kalacağıdır. Angus işlerin başına oğlunun geçmesini istemektedir. Amélie ise en büyük oğlu John’u başa geçirmeyi planlamaktadır. Ancak beklenmedik bir aşk hikâyesi bütün planları altüst edecektir.
 
“Kalbinizi tam on ikiden vuracak bir hikâye.”
France Info
 
“Bir solukta okunacak, sizi kendine hayran bırakacak bir roman.”
Le Journal de Saône et Loire
 
“Kaçak dövüş, intikam, imkânsız aşk, sırlar, kıskançlıklar… Bu entrikalarla dolu aile hikâyesini anlatmak için
Bourdin biçilmiş kaftan.”
Télé 2 Semaines
 
“Fransa’nın âşık olduğu aile dramlarının yazarı Bourdin aile bağları, çatışma ve aşk dolu romanıyla okuyucusunu
yine kendine hayran bırakacak.”
Femme Actuelle
 

Su ve Ateş isimli 336 sayfadan oluşan kitap ; Françoise Bourdin tarafından kaleme alınmıştır. PEGASUS YAYINLARI yayınevinin 17.04.2017 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Su ve Ateş isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Çocukluğun Soğuk Geceleri pdf oku indir başlıklı makalemizde Çocukluğun Soğuk Geceleri indir, Çocukluğun Soğuk Geceleri oku ve Çocukluğun Soğuk Geceleri pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Su ve Ateş pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.