Katli Vacip pdf oku indir

tarafından
2
Katli Vacip pdf oku indir

Katli Vacip, laiklik ile din ve vicdan özgürlüğünün iki kardeş olduğunu da gözler önüne seriyor. Çünkü laiklik, en çok dindar yurttaşlarımızın inançlarının onlara bir bıçak gibi saplanmasını engelliyor. İnançlarını, sömürüden özgürleştiriyor. Yediğine, içtiğine, adımına, hatta cinselliğine bir şeyhin karar verdiği düzendeki ölümcül bağlanmanın, aslında hür inancı ortadan kaldırdığını bir fotoğraf karesine dönüştürüyor.
BARIŞ TERKOĞLU
Elinizdeki kitap kendi yarattıkları çamurda boğulanlar kadar, istismar çarkına itiraz edenlerin ve irini patlatmak isteyenlerin de toprak altına atılmasını anlattı. Asıl azmettirenlerin sorgulanması için cesur bir ilk adımdı, atıldı. Şimdi, tarikatları bir sivil toplum kuruluşu gibi yutturmaya çalışanların aslında hangi suçları da örtbas ettiklerini gördünüz. Artık sır değil ve siz de biliyorsunuz. O halde bu değerli gazetecilik kitabındakileri unutmamak göreviniz. Zira, yarının adil düzeni için bir savcının masasında açılacak dosyanın ilk harflerinden birini okudunuz.
BARIŞ PEHLİVAN
 

Katli Vacip isimli 208 sayfadan oluşan kitap ; Fethi Yılmaz tarafından kaleme alınmıştır. KIRMIZI KEDİ YAYINEVİ yayınevinin 21.09.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Katli Vacip isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Liderlik Dünya Stratejisiyle İlgili Altı Ders pdf oku indir başlıklı makalemizde Liderlik Dünya Stratejisiyle İlgili Altı Ders indir, Liderlik Dünya Stratejisiyle İlgili Altı Ders oku ve Liderlik Dünya Stratejisiyle İlgili Altı Ders pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Katli Vacip pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.