Çocuklar ve Çiçek Mezarlıkları pdf oku indir

tarafından
8
Çocuklar ve Çiçek Mezarlıkları pdf oku indir

Karşınızdaki çocuk; bir yaban mersini, papatya, gündüzsefası, cennetkuşu çiçeği, gelincik, gök sarmaşığı ya da yeşil kanatlı yabani orkide olabilir. Hepsinin farklı ihtiyaçları, farklı hassasiyetleri vardır. Onlardan rengârenk tarhlar yerine, kasvetli çiçek mezarlıkları yaratmak istemiyorsanız başkasının çizdiği otoyolları, sizi gitmenizi istedikleri yerlere doğru yönlendiren işaretleri, politize olmuş düşünce kalıplarını, karmakarışık çizgilerle dolu haritaları ve bilindik yollardan gitme konforunu terk edin. Çocukların kendi yollarını çizmelerine ve kendi ruhlarını bulmalarına izin verin. Gölgesinde nefesleneceğiniz bir ulu çınar, bir yönder, bir bilge bulun. Birbirinizle yaptığınız iyi şeylerin ve güzelliklerin mayalarını paylaşın, emanetler alın ve emanetler verin. Ezilmemiş otlarla örtülü yeşil bayırlara tırmanın, taşları kaldırıp altlarına bakın. Mısır, pancar ya da pamuk tarlalarında başıboş dolaşın. Karşılaştığınız ıssız kulübelerin kapılarını tıklatın. Sükûtu sevin ve yüceltin. Sol yanınızda hiç durmadan atıp duran ve sesini size duyurmaya çalışan o ritmi dinleyin.
 
 

Çocuklar ve Çiçek Mezarlıkları isimli 144 sayfadan oluşan kitap ; Tuğba Coşkuner tarafından kaleme alınmıştır. CEZVE KİTAP yayınevinin 09.06.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Çocuklar ve Çiçek Mezarlıkları isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Merhaba Duygularım (Cırt Cırtlı Hikaye Kitabı) pdf oku indir başlıklı makalemizde Merhaba Duygularım (Cırt Cırtlı Hikaye Kitabı) indir, Merhaba Duygularım (Cırt Cırtlı Hikaye Kitabı) oku ve Merhaba Duygularım (Cırt Cırtlı Hikaye Kitabı) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Çocuklar ve Çiçek Mezarlıkları pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.