Babalar ve Oğullar pdf oku indir

tarafından
9
Babalar ve Oğullar pdf oku indir

Turgenyev’in hayatındaki bir dizi değişikliğin başlangıcında bu dev eser yatıyor. Roman yayımlandıktan hemen sonra, içinde barındırdığı ağır toplum eleştirileri sebebiyle, yazar ülkesinden ayrılmak zorunda kalır. İvan Turgenyev’in başyapıtı Babalar ve Oğullar, salt bir kuşak çatışması vakasından öte, geleneklere sistemli bir karşı çıkış tavrını ortaya koyar. Bazarov’un çatışması yalnızca üst soyuyla girdiği uyumsuzlukları değil, çağdaşlarının tüm kabullenişlerine yönelttiği itirazları da içerir. 19. yüzyıl Rusya taşrasının bu yalnız ve ıstıraplı delikanlısında ete kemiğe bürünen nihilist felsefe, edebiyat tarihinde ilk kez bir romanın üzerine kurulduğu ana tema olarak karşımıza çıkar.
 

Babalar ve Oğullar isimli 256 sayfadan oluşan kitap ; Ivan Sergeyeviç Turgenyev tarafından kaleme alınmıştır. KAPRA YAYINCILIK yayınevinin 05.04.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Babalar ve Oğullar isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Kambur pdf oku indir başlıklı makalemizde Kambur indir, Kambur oku ve Kambur pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Babalar ve Oğullar pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.