Üç İstanbul pdf oku indir

tarafından
8
Üç İstanbul pdf oku indir

Türk romanının kilometre taşlarından biri daha Oğlak Klasikleri arasında… Yirmiyi aşkın, önde gelen roman kahramanı, bir romanı roman yapan bütün ruh çözümlemeleriyle karşınızda. Bir o kadar sayıda gerçek tarihi kişilikler ile başka yardımcı unutulmaz tipler romana ustaca yedirilmiş… Simsiyah ve otuz üç yıl sürmüş Abdülhamit dönemi baskısıyla “İstibdat İstanbul’u”… Ve bütün bu İstanbullar’ı dikey olarak kesen bir yazar hayatı: Muharrir Adnan Bey.
Bugüne kadar yapılmış olan bütün sıralamalarda ilk 10’a girmiş olan efsanevi roman Üç İstanbul’u okumuş olanlara katılmak isteyenlere.   
 

Üç İstanbul isimli 576 sayfadan oluşan kitap ; Mithat Cemal Kuntay tarafından kaleme alınmıştır. OĞLAK YAYINLARI yayınevinin 24.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Üç İstanbul isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Ben Rabia pdf oku indir başlıklı makalemizde Ben Rabia indir, Ben Rabia oku ve Ben Rabia pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Üç İstanbul pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.