Ben Rabia pdf oku indir

tarafından
9
Ben Rabia pdf oku indir

Ben Rabia… Aşka düştüm, bir daha da beni gören olmadı…
“Cenneti ateşe verip cehennemi söndüren kadın dediler benim için; oysa ben Allah’ın rızasına perde olan şeyleri düşünmekten vazgeçin demiştim.”
***
“Araştırmanın sonuna geldiğimde elimde birbirini doğrulayan yirmi civarında menkıbe ve kırık dökük rivayetlerden başka bir şey kalmamıştı. Ne yapacağımı nasıl değerlendireceğimi açıkçası bilmiyordum hatta vazgeçmeyi bile düşündüm… Bu ikilem ile mücadele ederken bir gece nasıl oldu bilmiyorum ama gönlümde dile geldi Rabia. Öyle tatlı bir ses tonu ile anlatmaya başladı ki bana hikâyesini, sanki yanı başımda oturmuş o anlatıyor ben de naçizane kâtiplik yapıyordum.”
 

Ben Rabia isimli 248 sayfadan oluşan kitap ; Sadiye Erol Aykaç tarafından kaleme alınmıştır. NESİL YAYINLARI yayınevinin 20.09.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Ben Rabia isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan İnsanlığımı Yitirirken pdf oku indir başlıklı makalemizde İnsanlığımı Yitirirken indir, İnsanlığımı Yitirirken oku ve İnsanlığımı Yitirirken pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Ben Rabia pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.