Agatha’nın Anahtarı pdf oku indir

tarafından
9
Agatha’nın Anahtarı pdf oku indir

Tasarlanmış cinayet iyi bir organizasyonu gerektirir
Dünyaca ünlü polisiye yazarı Agatha Christie İstanbul’da gizemli şekilde ortadan kaybolur. Yazarın on bir gün boyunca yaşadıkları günümüzde dahi esrarını korumaktadır. Christie’nin sırra kadem bastığı günlerde kimlerle, nerede olduğunu açıklamaksa yine bir polisiye yazarına nasip oluyor; Ahmet Ümit –kurgu olsa da– bu sırrı ifşa ediyor. Agatha Christie’nin “kusursuz bir cinayetin olamayacağına” dair inancıysa belki de sonsuza dek değişiyor.
 
Kim başka birinin yerine ölmek ister ki?
Agatha Christie öyküsüyle açılan kitap, gücünü enerji yüklü kısa öykülerden alıyor. Başkomser Nevzat’ı daha çok sahada gördüğümüz, iyi bir polisiyeye has tüm incelikleri ve yüksek heyecanı bir arada barındıran Agatha’nın Anahtarı, belki de Ahmet Ümit’in en enerjik, deli dolu eseri.
 
Hiçbir şey söylemedi Talat, sadece kederli gözlerle baktı yüzüme. Şimdi eli kanlı bir katil değil, yüreği acıyla dolu bir baba duruyordu karşımda…
 

Agatha’nın Anahtarı isimli 152 sayfadan oluşan kitap ; Ahmet Ümit tarafından kaleme alınmıştır. YAPI KREDİ YAYINLARI yayınevinin 22.11.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Agatha’nın Anahtarı isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Kurtuluş Projesi pdf oku indir başlıklı makalemizde Kurtuluş Projesi indir, Kurtuluş Projesi oku ve Kurtuluş Projesi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Agatha’nın Anahtarı pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.