Satranç pdf oku indir

tarafından
7
Satranç pdf oku indir

Stefan Zweig, en çok okunan eserlerinden olan Satranç’ta, bir geminin seçkin yolcuları üzerinden toplumsal düzenin karmaşasını, bugünün geçmişin izlerini nasıl silinemez şekilde içinde sakladığını ve acımasız siyasi otoritenin yarattığı travmaların beklenmedik sonuçlarını, aklın sınırlarını zorlayan bir dönemin gerçekliği içinde anlatıyor. Satranç şampiyonu Czentovic’te, cehaletin içindeki gizli dehayı; Doktor B.’nin aklının soyut düzleminde oynadığı satrancında ise sessizce katlanılan bir acizliği görüyoruz.
 

Satranç isimli 64 sayfadan oluşan kitap ; Stefan Zweig tarafından kaleme alınmıştır. KAPRA YAYINCILIK yayınevinin 21.12.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Satranç isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Doğum Lekesi Gibi Bir Gülümseme pdf oku indir başlıklı makalemizde Doğum Lekesi Gibi Bir Gülümseme indir, Doğum Lekesi Gibi Bir Gülümseme oku ve Doğum Lekesi Gibi Bir Gülümseme pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Satranç pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.