Doğum Lekesi Gibi Bir Gülümseme pdf oku indir

tarafından
8
Doğum Lekesi Gibi Bir Gülümseme pdf oku indir

“Ben aslında bu okuma grubuna annem için katılmıştım. Annemi yatıştırabilmek için. Annem öleli çok oldu ama ben hâlâ onu yatıştırmaya çalışıyorum. Martın sonlarından kasımın ortalarına doğru elimi uzatıyorum, annemin sonbaharda iyice zayıflamıs saçına bademyağı sürüyorum, kulağına bir şeyler fısıldıyorum. Gören ninni diye düşünür, dua diye düşünür. Oysa ne ninni ne de dua…”
 
Yüze doğum lekesi gibi yerleşmiş bir gülümseme, neyi saklar? Bir eşelek gibi kalakalmanın hüznünü bilmeyene, onu anlatabilir misiniz? Yalnızlığın ucunu sivriltmek, bir kısır döngüyü kusursuz kılar mı? Eşyanın kurduğu mahkeme, hangi hatıraya adil olabilir? Bahsettiğini görülmez, anlaşılmaz kılan, seyrelten cümlelerle, birbirimize aslında ne anlatırız? Kendini bulmanın yolu, hep bir başkasından mı geçer?
 
Doğum Lekesi Gibi Bir Gülümseme, Barış Bıçakçı’nın barışması zor, idaresi zor, çünkü idraki zor duyguları usulca yokladığı bir öykü demeti.
 

Doğum Lekesi Gibi Bir Gülümseme isimli 99 sayfadan oluşan kitap ; Barış Bıçakçı tarafından kaleme alınmıştır. İLETİŞİM YAYINLARI yayınevinin 27.09.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Doğum Lekesi Gibi Bir Gülümseme isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Nasıl Ölünür (Kısa Klasik) pdf oku indir başlıklı makalemizde Nasıl Ölünür (Kısa Klasik) indir, Nasıl Ölünür (Kısa Klasik) oku ve Nasıl Ölünür (Kısa Klasik) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Doğum Lekesi Gibi Bir Gülümseme pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.