Bitmeyecek Öykü pdf oku indir

tarafından
9
Bitmeyecek Öykü pdf oku indir

“İnsanlar vardır, asla Fantazya’ya gidemezler,” dedi Bay Koreander. “Ve insanlar vardır, gidebilirler ama sonsuza kadar orada kalırlar. Sonra bir de Fantazya’ya gidip geri dönenler vardır. Senin gibi. İşte bunlar iki dünyayı da esenliğe kavuştururlar.”
 
 
NE İSTİYORSAN ONU YAP, yazıyordu sınırsız güce sahip İmparatoriçe’nin sembolünde. Ancak Bastian, bu cümlenin gerçekten ne ifade ettiğini, uzun ve zahmetli arayış sonucu öğrenecektir.
 
Bastian tuhaf görünümlü bir kitap sayesinde kendini, güzel fakat tehlikenin pençesindeki Fantazya diyarında bulur. Bu büyülü ülkeyi, Çocuk İmparatoriçe’ye yeni bir isim vererek sadece bir “insan” kurtarabilir. Ancak saraya giden yol ejderhalar, devler, canavarlar ve birçok büyülü yaratığın yaşadığı yerlerden geçmektedir.
 
Bastian maceraya atılır atılmasına… ancak dönüş yolunu bulmak o kadar kolay değildir. Fantazya’nın derinliklerine girdikçe, dile getirilemeyecek kadar kötü yaratıklarla ve kendi kalbinin gizemleriyle yüzleşecek cesareti bulması gerekecektir.
 
“Büyülü dünyaya dalıveriyorsunuz… Hareketli, yenilikçi ve duyarlı.”
The Washington Post
 

Bitmeyecek Öykü isimli 512 sayfadan oluşan kitap ; Michael Ende tarafından kaleme alınmıştır. PEGASUS YAYINLARI yayınevinin 02.11.2017 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Bitmeyecek Öykü isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan İçimizdeki Şeytan pdf oku indir başlıklı makalemizde İçimizdeki Şeytan indir, İçimizdeki Şeytan oku ve İçimizdeki Şeytan pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bitmeyecek Öykü pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.