Gün Olur Asra Bedel pdf oku indir

tarafından
12
Gün Olur Asra Bedel pdf oku indir

Yürek paralayan, tüyler ürperten bir haykırış…. Geçmiş, bugün ve yarın; bilim-kurgu, gerçek ve efsane bir arada gözler önüne serilir… Derin ve temiz aşklar, efsane ve masallar, KGB’nin acımasız uygulamaları, okuru heyecandan heyecana sürükler. Birbirinden ilginç ve sürükleyici konular ustalıkla bütünleştirilerek sunulur. “Mankurt hikâyesi bu eserle kültürümüze mal edilir. Yedigey, ölen emektar arkadaşı Kazangap’ın cenazesini mezarına götürürken, kendisinin ve milletinin geçmişini, acı-tatlı, düşündürücü yanlarıyla bir bir gözlerinin önünden geçirir. O gün “asra bedel bir gün olur.
 
 

Gün Olur Asra Bedel isimli 413 sayfadan oluşan kitap ; Cengiz Aytmatov tarafından kaleme alınmıştır. ÖTÜKEN NEŞRİYAT yayınevinin 04.12.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Gün Olur Asra Bedel isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Kadınlar Ülkesi pdf oku indir başlıklı makalemizde Kadınlar Ülkesi indir, Kadınlar Ülkesi oku ve Kadınlar Ülkesi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Gün Olur Asra Bedel pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.