Kızıl Veba pdf oku indir

tarafından
8
Kızıl Veba pdf oku indir

Dünyanın gidişatı bize yıllar geçtikçe hep ilerleyeceğimizi, daha da gelişeceğimizi düşündürür. Jack London, insanoğlunun uzun seneler boyunca büyük emekler harcayarak, bin bir zahmetle inşa ettiği o görkemli medeniyetin aniden patlak veren bir salgınla nasıl da yerle bir olabileceğini gösteriyor. Küçük bir azınlığın dışında kalan herkesin uygarlık kisvesi altında, acı çekerek ve sefalet içinde yaşadığı sömürü düzeninin aslında ne kadar zayıf temeller üzerine kurulu olduğunu anlatıyor bizlere. Bilim dünyasının tüm çabalarına karşın Kızıl Ölüm galip geliyor ve dünyayı o karanlık, ilkel zamanlarına geri döndürüyor. İnsanoğlunun tüm dayanakları, bu düşman karşısında aciz kalıyor. Uygarlığın kültür, dil, teknoloji gibi eserlerinin fâniliğini bizzat gören ve korkunç salgından geriye kalan tek kişi Profesör Smith, bu sert düşüşten sonra insanlığın medeniyet basamaklarına “kanlı tırmanışının” kaçınılmaz olduğunu, yitirilen uygarlığın yeniden inşa edilme sürecinde o eski acıların da yeniden yaşanacağını söylüyor ve buruk bir umutla gelecek nesilleri bazı tehlikelere karşı uyarıyor.
 

Kızıl Veba isimli 64 sayfadan oluşan kitap ; Jack London tarafından kaleme alınmıştır. KAPRA YAYINCILIK yayınevinin 10.04.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Kızıl Veba isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Toprak Ana pdf oku indir başlıklı makalemizde Toprak Ana indir, Toprak Ana oku ve Toprak Ana pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kızıl Veba pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.