Borsa’da Tek Başına pdf oku indir

tarafından
56
Borsa’da Tek Başına pdf oku indir

“Borsada Tek Başına” Yatırımlarınızı doruklara çıkarabilir. Yatırımcılar Peter Lynchin öneri ve uyarılarına önem verilmeli. – The Wall Street Journal Time dergisi Peter Lynchi ABDnin 1 numaralı fon yöneticisi olarak tanımladı. Lynch ABDde 600.000 satan ve 6 dile çevrilen bu ilk best sellerında kendine rehberlik eden felsefeyi anlatıyor. Peter Lynch para kazanmayı biliyor. 10 yıl önce Lynch dünyanın en büyük fonlarından Fidelity Magellan Fundun başana geçtiğinde, bu fona 10.000 dolar yatırmış olsaydınız, yatırımınızın değeri bugün 190.000 dolar olacaktı. Lynch bu inanılmaz karı nasıl sağladı? “Borsada Tek Başına” sizi Peter Lynchin sırlarına götürüyor.” Lynch bu kitapta bir şirketi nasıl araştırabileceğinizi gösteriyor. Borsanın jargonunu, rakamları, evreleri, dönüm noktalarını ve daha birçok şeyi anlatıyor. Kesin, eşsiz ve kanıtlanmış bu yöntem sizi kara götürecektir. “Borsada Tek Başına” borsa yatırımcısı için son derece heyecan verici bir rehber.” – Money “Fazla söze gerek yok. “Borsada Tek Başına” uzun yıllar ellerden düşmeyecek, mükemmel bir yapıt”
 

Borsa’da Tek Başına isimli 306 sayfadan oluşan kitap ; Peter Lynch tarafından kaleme alınmıştır. SCALA YAYINCILIK yayınevinin 19.06.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Borsa’da Tek Başına isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Örneklerle Kolay Ekonomi pdf oku indir başlıklı makalemizde Örneklerle Kolay Ekonomi indir, Örneklerle Kolay Ekonomi oku ve Örneklerle Kolay Ekonomi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Borsa’da Tek Başına pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.