Son Kuşlar pdf oku indir

tarafından
10
Son Kuşlar pdf oku indir

“Söz vermiştim kendi kendime: Yazı bile yazmayacaktım. Yazı yazmak da, bir hırstan başka ne idi? Burada namuslu insanlar arasında sakin, ölümü bekleyecektim. Hırs, hiddet neme gerekti? Yapamadım. Koştum tütüncüye, kalem kâğıt aldım. Oturdum.
Ada ’nın tenha yollarında gezerken canım sıkılırsa küçük değnekler yontmak için cebimde taşıdığım çakımı çıkardım. Kalemi yonttum. Yonttuktan sonra tuttum öptüm. Yazmasam deli olacaktım.”
“Haritada Bir Nokta” adlı öyküden.
 

Son Kuşlar isimli 144 sayfadan oluşan kitap ; Sait Faik Abasıyanık tarafından kaleme alınmıştır. TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI yayınevinin 04.05.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Son Kuşlar isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Duygularım / Oynuyorum ve Kendimi Tanıyorum pdf oku indir başlıklı makalemizde Duygularım / Oynuyorum ve Kendimi Tanıyorum indir, Duygularım / Oynuyorum ve Kendimi Tanıyorum oku ve Duygularım / Oynuyorum ve Kendimi Tanıyorum pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Son Kuşlar pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.