Çocuğun Duygusal Dünyası pdf oku indir

tarafından
18
Çocuğun Duygusal Dünyası pdf oku indir

Daha uyumlu bir aile ortamı için çocukların kalbine yolculuk…
 
Quentin markette yerlerde yuvarlanıyor, Lucie balonu patladı diye iki gözü iki çeşme ağlıyor, François her gece uyanıyor çünkü bir canavar onu takip ediyor, Pierre tünellerden korkuyor…
Anne ve babalar olarak çocuklarımızın duyguları karşısında bazen çaresiz kalır, ağladıklarında ne yapmamız, bağırdıklarında onlara ne söylememiz, paniklediklerinde nasıl davranmamız gerektiğini bilemeyiz. 
Babasını kaybeden Paul’e, kansere yakalanan Mathilde’e, anne ve babası boşanan Simon’a ne söylemeliyiz?
Gerçek hayattan örneklerle kaleme alınan bu kitap, özerkliğini kazanma sürecinde çocuğunuza eşlik etmenize, kendi çocukluğunuzla yeniden bağ kurmanıza ve daha uyumlu bir aile ortamına sahip olmanıza yardım edecek.
 
“Çocukları dinlemenin, anlamanın ve tabii ki onlara saygı duymanın önemi… Psikoterapist Filliozat, bizi çocukların iç dünyasına götürüyor ve duyguları açık açık konuşmamız gerektiğine ikna ediyor.”
 Psychonetfr
 

Çocuğun Duygusal Dünyası isimli 288 sayfadan oluşan kitap ; Isabelle Filliozat tarafından kaleme alınmıştır. PEGASUS YAYINLARI yayınevinin 04.10.2016 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Çocuğun Duygusal Dünyası isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan İyi Toplum Yoktur pdf oku indir başlıklı makalemizde İyi Toplum Yoktur indir, İyi Toplum Yoktur oku ve İyi Toplum Yoktur pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Çocuğun Duygusal Dünyası pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.