Dünyayı Sırtında Taşıyan Balık pdf oku indir

tarafından
6
Dünyayı Sırtında Taşıyan Balık pdf oku indir

“Aklınızın denizlerinde yüzen bir balık, kalbinizin kıyılarına vuran dalgalar yaratır.”
 
Tebriz’de bir sokak çocuğu olarak yaşayan Emir için dünyanın bütün sesleri onun duyabildiği kadardı. Fakat iyi duyamayan kulakları, kalbinin hissetmesine veya zihninin hayaller kurmasına engel değildi. Tesadüfen gördüğü kırmızı balığın, hayatını değiştireceğinden tümüyle habersiz olan Emir, onu özgürlüğüne kavuşturmak isterken farkında olmadan kendisini balıkla özdeşleştirmişti. Kendi özgürlüğü, kırmızı balığın özgürlüğüne bağlıydı sanki.
 
Annesiz babasız, yuvasız ve sevgisiz yaşamanın zorluğuna İran ile Irak arasında yıllardır süren savaş da eklenince sokaktaki yaşam artık daha tehlikeliydi. Hayallerinin ve umutlarının peşinde hayatının ışığını arayan Emir, korkunç bir savaşın gölgesinde uzun ve zorlu bir yolculuğa çıkmak üzereydi.
 
Düşperest serisi ve Canım Arkadaşım kitaplarının yazarı Özgür Balpınar’ın masalsı kaleminden, dünyayı olduğu gibi değil olması gerektiği gibi gösteren umut dolu bir hikâye.
 

Dünyayı Sırtında Taşıyan Balık isimli 176 sayfadan oluşan kitap ; Özgür Balpınar tarafından kaleme alınmıştır. TİMAŞ GENÇ yayınevinin 18.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Dünyayı Sırtında Taşıyan Balık isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Dünyayı Sırtında Taşıyan Balık pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.