Kirpinin Zarafeti pdf oku indir

tarafından
6
Kirpinin Zarafeti pdf oku indir

Paris’in merkezinde, gösterişli bir apartmanda, müzik, resim ve felsefe meraklısı, Rus edebiyatı ve Japon sineması tutkunu elli dört yaşında bir kapıcı kadın. Son derece zeki ve üstün yetenekli ama içe dönük ve yaş gününde intihar etmeyi planlayan on iki yaşında bir kız çocuğu. Utangaç bu iki özel insanı birleştir en bağ binaya yeni taşınan kibar Japon beyefendisi olacaktır. Sessiz insanların zengin iç dünyalarında gelişen, göze çarpmayan güzellikleri yücelten, sınıflar ve nesiller ötesi bir dostluğu konu edinen Kirpinin Zarafeti, pek çok ülkede yayımlanmış, milyonlarca okura ulaşmış, zarif ve etkileyici bir roman.

“Her şeyin, özellikle de hayata dair mutlak olguların ne kadar pamuk ipliğine bağlı olduğunu gösteren nefis bir kitap.”
Le Soir

“Barbery hayatın küçük keyiflerini, her şeyin Marcel Proust’un o sonsuz nostaljisi ile dengede olduğu muhteşem anları yakalamayı başarıyor.”
L’Express

“Bütün büyük yapıtlar gibi bu hikâye de kalbinizi kıracak, ama bazen hayatın bu hüzne değeceğini anlamanızı –ya da hatırlamanızı– sağlayacak.”
Chicago Sun-Times
 

Kirpinin Zarafeti isimli 304 sayfadan oluşan kitap ; Muriel Barbery tarafından kaleme alınmıştır. KIRMIZI KEDİ YAYINEVİ yayınevinin 29.07.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Kirpinin Zarafeti isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Kirpinin Zarafeti pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.